E-posta: sales@packagingbag5.com
Telefon: +86-752-3366358

Folyo Yan Oyma Çay Poşeti

Folyo Kenar Yama Köşe Çay Poşeti Yangrui, boyut, şekil ve malzeme açısından ihtiyacınıza en uygun yüksek kaliteli ve çeşitli geniş çay yağı paketleme servisleri sunar. Çay poşeti diğerlerinden çok emniyetli olduğu için Foil Side Gusset Çay Poşeti yenilikçi ve popüler çay toplama yöntemidir ...

Soruşturma göndermekChat Now
Folyo Yan Oyma Çay Poşeti

Folyo Yan Oyma Çay Poşeti

Yangrui, boyut, şekil ve malzeme açısından ihtiyacınıza en uygun yüksek kaliteli ve çeşitli çay paketleme hizmetleri sunmaktadır.

Folyo Side Gusset Çay Poşeti, çaydanlık paketlemenin yenilikçi ve popüler bir yöntemidir, çünkü çay poşeti diğer kokularla çok güvenlidir. Müşteriler çayın taze açıldığını ve taze olduğunu hissedebilirler. Özel baskılı çay torbaları geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bunun için 9 renkte baskı yapmamızı sağlayan rotogravür tekniğini kullanıyoruz.

Ayrıca çeşitli aksesuarlar ile birlikte gelen çay paketlerimizi de bulacaksınız
Asılı delikler
Tekrar kapatılabilir fermuarlar
Gözyaşı çentiği
Euro yuvası
Gaz giderme valfi
Şeffaf pencere

Çay paketleme torbaları BOPP / MET / PPE / PE / LLDPE gibi çeşitli plastik filmleri de kapsar.

Çay paketlemek için Foil Side Gusset Çay Poşeti imal ediyoruz ve bu çantalar ürünün orijinal nem muhtevasını koruyabildikleri için tüketicilerin tüm gereksinimlerini karşılıyorlar. Folyo Tarafı köşe Çay Poşeti, biyolojik açıdan aktif bileşiklerin ve yağ oksidasyonunun tahribini önleyerek tüm besin özelliklerini tutar. Çay poşetlerimiz, alıcıları estetik görünüşleri ve yüksek kaliteleri ile büyülemektedir. Çay ürünlerinizi diğer markalar arasında vurgulayabilirsiniz.

Hot Tags: folyo kenar köşebent çay poşeti, folyo poşeti, çay poşeti, yan köşebent çantası, Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika
ilgili ürünler
Mesaj bırakın
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.